اخبار قشم

پرونده قضایی برای مراسم عروسی روستای کووه‌ای قشم تشکیل شد

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم از تعطیلی عروسی شب گذشته در روستای کووه‌ای قشم و تشکیل پرونده قضایی برای برگزارکنندگان آن خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از ایرنا، حمیدرضا بهزادی اظهار داشت: احترام به قوانین ستاد کرونا برای همه الزامی است و با متخلفان براساس قانون برخورد خواهد شد.

وی ادامه داد: علیرغم تاکید مستمر بر ممنوعیت برگزاری آئین‌های جمعی از جمله عروسی‌ها و عزاداری‌ها، متاسفانه شب گذشته از سوی اتباع بیگانه در روستای کووه‌ای جزیره قشم مراسم عروسی بدون رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با جمعیت زیاد برگزار شده بود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان با تاکید بر اینکه بلافاصله پس از اطلاع از برگزاری این مراسم با حضور نیروی انتظامی، بسیج و رئیس شورای اسلامی این روستا، از ادامه این مراسم جلوگیری شد.

وی از دهیاران و شوراهای اسلامی در تمام روستاهای قشم خواست به عنوان یاوران ستاد کرونای شهرستان قشم از هرگونه تجمع از جمله برپایی مراسم‌های شادی و عزا و آئین‌های عبادی جلوگیری کنند تا به یاری خدا بتوانیم از شرایط سخت کرونا با رعایت اصول بهداشتی عبور کنیم.

بهزادی تصریح کرد: برای بانیان برگزاری مراسم عروسی در روستای کووه‌ای پرونده قضایی تشکیل شده و با آنان برخورد خواهد شد.

وی از امامان جمعه روستاهای جزیره قشم درخواست کرد مردم را بیش از پیش به رعایت قوانین ستاد کرونای کشور تشویق و ترغیب نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا