دوره آموزشی اصول و فنون مذاکره برگزار شد

مدیر منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره آموزشی اصول و فنون مذاکره با حضور 37 نیروی سازمانی باهدف ارتقا قابلیت مذاکره اثربخش خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرقشم به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، حمیدرضا صادقی با اشاره به لزوم ایجاد قابلیت ارایه روش های موثر با تمرکز بر تکنیک های کاربردی و یادگیری شیوه های مذاکره اثربخش در کارکنان گفت: این دوره آموزشی مجموعه‌ای از فنون و مهارت‌ها را آموزش داده و به کارکنان امکان می‌دهد تا از فرصت‌های به وجود آمده برای ارتقا سازمان خود بهره ببرند.
وی ادامه داد: سرفصل های ارائه شده در این دوره آموزشی مواردی مانند؛ حالات، تاکتیک‌ها و انواع مذاکره، هم افزایی در تکنیک، ویژگی‌های مذاکره حضوری، عواقب مذاکره مبتنی بر موضع گیری، مدیریت جلسه، مهارت های کلیدی موفقیت و زبان بدن بوده است.
صادقی افزود: هدف برگزاری این دوره، توانمندسازی شرکت کنندگان در مذاکره بوده، به گونه ای که قادر ﺑﺎﺷند ﺑﺎ ﺗﺸـﺨﯿﺺ درﺳـﺖ ﺿﺮورت و زﻣﯿﻨﻪﻫﺎی ﻣﺬاﮐﺮه در ﯾﮏ ﻣﻮﺿﻮع، ﺑﺎ در ﻧﻈﺮ ﮔﺮﻓﺘﻦ وﯾﮋﮔﯽﻫﺎی ﻃﺮف ﻣﺬاﮐﺮه، با اﺳﺘﺮاﺗﮋی و ﺗﺎﮐﺘﯿﮏ ﻣﻨﺎﺳﺐ، ﺟﻠﺴﻪ ﻣﺬاﮐﺮه را ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ اﺣﺘﻤﺎل وجود ﭼﺎﻟﺶﻫﺎ، ﺑﺮای رﺳﯿﺪن ﺑﻪ ﻣﻄﻠﻮبﺗﺮﯾﻦ ﻧﺘﯿﺠﻪ، ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ کنند.
مدیر منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم در پایان خاطر نشان کرد: دانستن اصول و فنون مذاکره به مدیران و کارمندان امکان می دهد در طول جلسه مذاکره قاطعانه عمل کرده و تصمیمات درستی به نفع سازمان متبوع بگیرند.

درباره‌ی khabarnegar

همچنین ببینید

نغمه عود در قشم جزیره زندگی طنین انداز شد

نغمه عود پنجمین رویداد موسیقیایی جزیره قشم در دوازدهمین روز از تیرماه با هدف زنده …