دکتر فتحی سرپرست مرکز پزشکی خلیج فارس شد/ خدمات شبانه روزی سیاست جدید این مرکز خواهد بود

سرپرست مدیریت امور فرهنگی، اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم از انتخاب دکتر میثم فتحی به عنوان سرپرست جدید مرکز پزشکی خلیج فارس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرقشم، سید مسعود موسوی با بیان این مطلب اظهار کرد: دکتر فتحی متخصص ارتوپد جزیره قشم که سابقه ریاست بیمارستان پیامبر اعظم (ص) را به مدت دو سال در پرونده خود دارد، از سال ۱۳۸۲ در حال ارایه خدمت در حوزه درمان به ساکنان جزیره قشم است و پس از استعفای دکتر بهزادی از سوی سرپرست محترم سازمان منطقه آزاد تجاری_صنعتی قشم به عنوان سرپرست مرکز پزشکی خلیج فارس منصوب شد.


وی با ابراز امیدواری نسبت به سیاست گذاری جدید مرکز پزشکی خلیج فارس، جهت ارائه خدمات بهتر به ساکنان جزیره، تصریح کرد: مرکز پزشکی خلیج فارس در حال حاضر در بخش های دیالیز، اورژانس و داروخانه دو شیفت صبح و عصر مشغول به فعالیت می باشد که پس از دریافت مجوزهای لازم از دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان این بخش ها بهمراه بخش های پاراکلینیکی بصورت ۲۴ ساعته به ارایه خدمات خواهند پرداخت. پیش از این اورژانس این مرکز بصورت ۲۴ ساعته مشغول بکار بود که با توجه به نبود مجوز لازم و پروانه بهره برداری اورژانس ۲۴ ساعته، برای برون رفت از مشکلات حقوقی و قانونی، ساعت ارایه خدمات مرکز تا موعد اخذ مجوزهای لازم کاهش یافته است.


عادل عتیقی نژاد

درباره‌ی khabarnegar

همچنین ببینید

نغمه عود در قشم جزیره زندگی طنین انداز شد

نغمه عود پنجمین رویداد موسیقیایی جزیره قشم در دوازدهمین روز از تیرماه با هدف زنده …