تخفیف 20 تا 30 درصدی تمدید و صدور پروانه اصناف قشم

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم از تخفیف 20 درصدی تمدید پروانه کسب و 30درصدی برای صدور آن به مناسبت روز ملی اصناف در این منطقه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرقشم، هرمز امیری با اعلام این خبر، بیان کرد: اين تخفیف‌ها با دستور مديرعامل سازمان و تاييد معاونت اقتصادی و هيات مديره به مناسبت روز ملی اصناف (یکم تیرماه) و با هدف حمایت از کسب‌ و کارهای آسیب‌دیده از شیوع ویروس کرونا در قشم، در دستور کار مدیریت بازرگانی و اصناف قرارگرفته است.
وی ادامه داد: این تخفیف‌ها به مدت یک ماه از یکم تا 31 تیرماه سال جاری به‌عنوان هديه اين سازمان به فعالان اقتصادي قشم لحاظ می‌گردد.
مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: تمامي اصناف و كسبه جزيره قشم از اين فرصت می‌توانند درزمینه تمديد پروانه كسب با تخفيف 20 درصدي و تقاضاي صدور پروانه كسب با استفاده از تخفيف 30 درصدي بهره ببرند.
به گفته امیری؛ تمامی کسبه و اصناف برای استفاده از معافیت مالیاتی پیش‌بینی‌شده جهت فعالیت در منطقه آزاد قشم باید برای اخذ مجوز کسب و پیشه از مدیریت بازرگانی و اصناف این سازمان، اقدام کنند.
وی بابیان اینکه خوشبختانه مردم و بازاریان موارد بهداشتی را به‌خوبی رعایت می‌کنند، از بازاریان، مجتمع‌های تجاری و اصناف فعال به خاطر رعایت پروتکل‌های بهداشتی جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا قدردانی کرد.
مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم در پایان اظهار داشت: تلفن گویای 52520100- 0763 این مدیریت به‌صورت شبانه‌روزی آماده دریافت انتقادات، شکایات و پیشنهادات مردم و کسبه جزیره قشم است.
نخستین روز تیرماه به‌عنوان روز ملی اصناف نام‌گذاری شده است.

درباره‌ی khabarnegar

همچنین ببینید

نغمه عود در قشم جزیره زندگی طنین انداز شد

نغمه عود پنجمین رویداد موسیقیایی جزیره قشم در دوازدهمین روز از تیرماه با هدف زنده …