اراده سپاه پاسداران و نیروی انتظامی برای مقابله با جرائم سازمان یافته در قشم جدی است

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از تسنیم از قشم ، سرهنگ حسین الهی در نشست مشترک که با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان قشم برگزار شد، اظهار داشت: همکاری دو نهاد نظامی و انتظامی در این شهرستان، مقوله‌ای استراتژیک و راهبردی برای اقتدار بیشتر نظام محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: نتیجه حاصل از اقدامات مشترک این ستاد در مبارزه به جرائم و آسیب‌های اجتماعی به طور حتم سلامت جامعه و زندگی شهروندان را ارتقا خواهد داد.

فرمانده انتظامی شهرستان قشم تصریح کرد: در زمینه برخورد باناهنجاری‌ها و احقاق حقوق و مطالبات به حق مردم، از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد و با جرائمی که مخل امنیت و آرامش مردم باشد براساس قانون با قاطعیت برخورد می‌کنیم.

سرهنگ محمد سالاری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم هم در این نشست، با اظهار خرسندی از این تفاهمنامه گفت: همکاری مشترک نیروی انتظامی، سپاه و دریابانی شهرستان قشم با هدف مقابله با جرایم سازمان یافته تشکیل شده است.

وی با اشاره به اینکه گشت‌های محله محور قشم به صورت آشکار و پنهان در سطح شهرستان فعال هستند، اظهار داشت: با همکاری اطلاعاتی مردم همیشه در صحنه قشم، شاهد مبارزه جدی با جرایم سازمان یافته همچون سرقت، فروش مواد مخدر، مشروبات الکلی، احتکار مایحتاج عمومی مردم در ابعاد مختلف خواهیم بود.

سالاری اشراف کامل اطلاعات مربوط به هر یک از جرایم یاد شده را نیاز اصلی مقابله با آن برشمرد و تصریح کرد: مردم با حمایت از اقدامات خیرخواهانه نیروهای نظامی و انتظامی، مشکلات محلات خود را در جرایم مختلف رصد می‌کنند و با همکاری این ستاد مشترک نسبت به سالم سازی محلات و در نهایت شهرستان به ما کمک خواهند کرد.

درباره‌ی atigh

همچنین ببینید

نغمه عود در قشم جزیره زندگی طنین انداز شد

نغمه عود پنجمین رویداد موسیقیایی جزیره قشم در دوازدهمین روز از تیرماه با هدف زنده …