پروژه های آتی سازمان منطقه آزاد قشم ، پاسخگوی نیازهای اقتصادی و اجتماعی منطقه باشد

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، حمیدرضا مومنی در جلسه بررسی و تصمیم گیری برای پروژه های جدید این سازمان، بیان کرد: برنامه ریزی برای طرح های آینده و پروژه های جدید باید با در نظر گرفتن شرایط اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی موجود در منطقه و در راستای ایجاد توسعه همه جانبه همسو با نیازهای منطقه باشد.

وی ادامه داد: جانمایی و تعیین موقعیت جغرافیایی برای پروژه های جدید و فعالیت اقتصادی به ویژه در حوزه های شیلات، نفت و انرژی و صنایع از اهمیت بالایی برخوردار است و باید برنامه های مشخصی برای ایجاد اشتغال پایدار نقاط مختلف جزیره تدوین شود.
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزادقشم همچنین بر لزوم تعیین برنامه های آتی در حوزه های مختلف خدماتی، گردشگری، اقامتی و زیربنایی در جزیره قشم تاکید کرد.
به گفته مومنی، مبنای هر برنامه ریزی دقیق، اطلاعات و ‌آمار صحیح است و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم در حوزه های مختلف اقتصادی و اجتماعی در اسرع وقت باید مبانی کسب اطلاعات پایه را برای برنامه ریزی جهت اعلام پروژه های جدید در این منطقه فراهم کنند.
براساس این گزارش، مرتضی شیخ زاده معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری، ناصر ذاکری مدیر طرح و برنامه، ناصرالدین گرامی مدیر جذب سرمایه گذاری و بازاریابی، حسین ناصری نژاد مدیرفنی و زیربنایی و فرج طهماسبی مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم در این جلسه توضیحاتی درباره پروژه های آتی مجموعه های تحت مدیریت خود ارائه کردند.

درباره‌ی atigh

همچنین ببینید

نغمه عود در قشم جزیره زندگی طنین انداز شد

نغمه عود پنجمین رویداد موسیقیایی جزیره قشم در دوازدهمین روز از تیرماه با هدف زنده …