برگزاری مسابقه مجازی روخوانی و روان خوانی قرآن کریم در قشم

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از روابط عمومی منطقه آزاد قشم علیرضا کمساری با اعلام این مطلب افزود: این مسابقه شامل قرائت سوره ناس و فلق ویژه افراد سنین ۴ تا ۸ سال، سوره عادیات ویژه افراد سنین ۸ تا ۱۲ سال و سوره بینه ویژه افراد سنین ۱۲ تا ۱۸ سال است.
وی با اشاره به اینکه  علاقه مندان جهت شرکت در این مسابقه می توانند قرائت خود را از سوره های مذکور در قالب یک کلیپ ویدیویی تهیه و ارسال کنند، تصریح کرد: این مسابقه توسط موسسه فرهنگی قران و عترت فاطمه الزهرا با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم برگزار می شود.
کمساری یادآور شد: شرکت کنندگان در این مسابقه که از حمایت معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم نیز برخوردار است می بایست کلیپ خود را به همراه نام و نام خانوادگی، کلاس و محل سکونت صرفا از طریق واتساپ به شماره ۰۹۱۶۸۵۶۷۰۴۴ ارسال کنند.
وی مهلت ارسال کلیپ ها را  از ۱۰ تا ۱۵ رمضان  و زمان اعلام نتایج را هم روز ۱۶ رمضان  از طریق صفحه اینستاگرام به نشانی Fatematalzahra_qeshm  اعلام کرد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم در پایان اعلام کرد که به نفرات اول تا سوم هرمقطع  این مسابقه، کارت هدیه  اهداء خواهد شد.

درباره‌ی atigh

همچنین ببینید

نغمه عود در قشم جزیره زندگی طنین انداز شد

نغمه عود پنجمین رویداد موسیقیایی جزیره قشم در دوازدهمین روز از تیرماه با هدف زنده …