حسابرسی داخلی ارزش آفرین عملکرد مدیران است

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از روابط عمومی منطقه آزاد قشم امید عبدی در تشریح عملکرد سال ۹۸ مدیریت حسابرسی داخلی و امور مجامع سازمان منطقه آزاد قشم با بیان این مطلب افزود: این مدیریت در راستای شفاف سازی، همکاری و نظارت مستمر بر عملکرد موثر و اثربخش  واحدها و مدیریت های سازمان و شرکت‌های تابعه، امسال نیز همچون سال گذشته آماده اجرای وظایف محوله خود است.
وی با اشاره به اینکه این مدیریت درانجام وظایف محوله خود بیش از ۴ هزار اسناد حسابداری صادر شده در سال ۹۸ را به صورت نمونه ای قبل از پرداخت رسیدگی، اصلاح  یا رفع ایراد کرده  است، برگزاری و حضور در مجامع عمومی سالیانه شرکت ها و موسسات تابعه سازمان منطقه آزاد قشم برای تصویب صورت های مالی منتهی به۲۹اسفند ۹۷ و متعاقبا برگزاری کلیه مجامع مذکور در موعد مقرر قانونی را از مهم ترین اقدامات این مدیریت در سال ۹۸ خواند.

عبدی یادآور شد: اسناد این صورت های مالی برای ارائه اظهار نظر “مطلوب” جهت صورت های مالی و تلفیقی سازمان و گروه شرکت های تابعه برای سال مالی ۹۷ به  حسابرس مستقل سازمان ارائه شد.

وی همکاری با حسابرس و بازرس قانونی سازمان جهت ارائه عملکرد هیات مدیره سازمان و بستن صورت های  مالی سال مالی ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷ و برگزاری مجمع عمومی عادی سازمان منطقه آزاد قشم را نیز از دیگر اقدامات سال ۹۸ این مدیریت دانست.

مدیر حسابرسی داخلی و امور مجامع  سازمان منطقه آزاد قشم گفت: همچنین در سال ۹۸، مجمع عمومی عادی صاحبان سهام برای طرح تملک دارایی های سرمایه ای سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی قشم مربوط به دوره  مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷ در روز اول بهمن ۹۸ از سوی این مدیریت در سالن کنفرانس دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و یژه اقتصادی در تهران برگزار و عملکرد هیات مدیره سازمان مورد تایید و تنفیذ هیات محترم وزیران  قرار گرفت.

درباره‌ی atigh

همچنین ببینید

نغمه عود در قشم جزیره زندگی طنین انداز شد

نغمه عود پنجمین رویداد موسیقیایی جزیره قشم در دوازدهمین روز از تیرماه با هدف زنده …