شایعات بحران جوی قشم را به شدت تکذیب می کنیم / شایعات آرامش روانی گردشگران را هدف گرفته است

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، مرتضی شیخ زاده در پایان جلسه ستاد مدیریت بحران این سازمان در سالن مرکز بین المللی رشد قشم، اعلام کرد: بارندگی روزهای آغازین نوروز ۹۸ در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته کمتر بوده اما متاسفانه شبکه های مجازی با اهداف نامعلوم و با انتشار فیلم ها و اخبار دروغین، سعی در کاهش آمار سفرهای نوروزی به این مرکز گردشگری در جنوب کشور را دارند.

وی تصریح کرد: براساس اطلاعات دریافتی از اداره هواشناسی بندرعباس و جزیره قشم خوشبختانه تا پایان تعطیلات نوروزی (۱۷ فروردین) شرایط جوی جزیره قشم، آرام و پایدار خواهد بود.
به گفته شیخ زاده، هم اینک قشم با امنیت و آرامش مثال زدنی، میزبان انبوه مهمانان و گردشگران داخلی و خارجی است و پیش بینی می شود با توجه به هوای کاملا بهاری این جزیره، در موج دوم سفرهای نوروزی، شاهد افزایش شمار بازدیدکنندگان از این جزیره زیبا باشیم.
رییس کمیته اطلاع رسانی- تبلیغات- امور فرهنگی و فضای مجازی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم، در پایان بیان کرد: درکنار اطمینان خاطر از شرایط جوی پایدار، ستاد اجرایی خدمات سفر قشم تمهیدات لازم برای اسکان موقت گردشگران در سالن های ورزشی و مساجد سطح جزیره را به منظور رویارویی با شرایط ناپایدار احتمالی در نظر گرفته است.
لازم به ذکر است ستاد اجرایی خدمات سفر قشم در مبادی ورودی، سواحل جزایر ناز قشم و برخی سایت های گردشگری با نصب دوربین، امکان تماشای زنده این مکان ها را برای علاقمندان فراهم نموده است.
شما می توانید با مراجعه به کانال ویدیورسانه سازمان منطقه آزاد قشم به آدرس زیر به صورت زنده شاهد لحظه ای ورود گردشگران به جزیره قشم باشید.

https://www.aparat.com/QeshmFreeArea/live

جزیره قشم با یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر مربع وسعت به عنوان بزرگترین جزیره خلیج فارس در جنوب کشور واقع شده است و بیش از ۴ سوله چندهزار نفری سرپوشیده و ۳۰۰ مسجد در سطح این جزیره آمادگی اسکان موقت مسافران را دارند.

درباره‌ی atigh

همچنین ببینید

نغمه عود در قشم جزیره زندگی طنین انداز شد

نغمه عود پنجمین رویداد موسیقیایی جزیره قشم در دوازدهمین روز از تیرماه با هدف زنده …