ائمه جمعه موظف به حمایت از مردم و مسئولان خدمتگزار هستند

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم حجت الاسلام رضا جوکار در خطبه‌های نمازجمعه امروز ظهر قشم، اظهار کرد: نمازجمعه بعنوان رسمی‌ترین تریبون نظام اسلامی محلی برای تبیین خدمات نظام و بازگو کردن مشکلات مردم است.

امام جمعه قشم با بیان اینکه ائمه جمعه متعلق به آحاد جامعه بوده و نباید به فرد، گروه و یا حزب خاصی محدود شوند، اذعان کرد: ائمه جمعه موظف به حمایت از مردم و مسئولان خدمتگزار در جمهوری اسلامی ایران هستند.

خطیب جمعه قشم نمازجمعه را قرارگاه فرهنگی، مرکز  وحدت و اردوگاه مهدی یاوران خواند و اضافه کرد: در پنجم مرداد که روز نماز جمعه است جای دارد از تمامی دست اندرکاران و حامیان پیدا و پنهان برگزاری این نماز عبادی سیاسی تقدیر کنم.

حجت الاسلام جوکار ادامه داد: از تمامی ائمه جمعه سابق از جمله مرحوم ناطق اولین امام جمعه شهرستان قشم و نیز از ائمه موقت جمعه که در نبود من اقامه نماز جمعه را عهده دار هستند تجلیل می نمایم؛ بویژه حجت الاسلام آزادی مسئول عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی شهرستان که در هفته گذشته به مرکز استان منتقل و از همین تریبون با شما خداحافظی کرد.

وی ادامه داد: نمایشگاهی که تحت عنوان “آدینه” در مصلی اقامه نماز جمعه به مناسبت پنجم مردادماه دایر شده است در حقیقت نمایشی از حضور با شکوه و غرور آفرین مردم قشم در تمامی عرصه ها است.

درباره‌ی atigh

همچنین ببینید

نغمه عود در قشم جزیره زندگی طنین انداز شد

نغمه عود پنجمین رویداد موسیقیایی جزیره قشم در دوازدهمین روز از تیرماه با هدف زنده …