ایران در هفته سوم بهمن انجام می‌شود

۱۷۰ پرواز ورودی و خروجی از فرودگاه بین‌المللی قشم/ به تصویر کشیدن روزشمار وقایع انقلاب در فرودگاه قشم

پایگاه خبری ساحل به نقل از خبرگزاری فارس؛ مجتبی شمس‌نژاد اظهار داشت: تمام بخش‌های فرودگاه بین‌المللی قشم به صورت شبانه‌روزی میزبان گردشگران و مسافران جزیره قشم است.

وی افزود: به جز اینکه به دلیل بارش شدید برف در فرودگاه مهرآباد بسیاری از مسافران در فرودگاه سرگردان شدند که به نوعی مدیریت شد تاکنون با هیچ مشکل خاصی مواجه نشده‌ایم.

مدیرکل فرودگاه بین‌المللی قشم به طرح‌های توسعه فرودگاه قشم اشاره کرد و گفت: تمام تلاش ما بر این بوده که ترمینال مسافری جدید این فرودگاه در ۲۲ بهمن‌ماه امسال افتتاح شود، اما به دلیل بارش برف اخیر برخی از تجهیزات ما با تاخیر وارد شد و همین امر موجب تاخیر در بهره‌برداری از ترمینال مسافری جدید این فرودگاه گردید.

شمس‌نژاد بیان داشت: به طور قطع با سرعت‌بخشی در عملیات نصب تجهیزات و تکمیل ترمینال جدید مسافری فرودگاه قشم ظرفیت پذیرش مسافر در این فرودگاه بین‌المللی به سه برابر ظرفیت فعلی افزایش می‌یابد.

وی با اشاره به نقش جزیره قشم در توسعه گردشگری و تجارت داخلی و خارجی گفت: امیدواریم با هدف‌گذاری و برنامه‌هایی که از سوی سازمان‌ها و به‌خصوص سازمان منطقه آزاد قشم در این جزیره اجرا شده و در حال اجراست تعداد مسافران و گردشگران این جزیره نسبت به سال‌های قبل نیز افزایش یابد.

وی در ادامه هدف از نصب و به تصویر کشیدن روزشمار وقایع انقلاب در بین سالن ورودی و خروجی فرودگاه را علاوه بر زنده کردن ایام انقلاب و یاد شهیدان آن دوران، آشنایی نسل جوان و گردشگرانی دانست که برای نخستین بار وارد قشم می‌شوند.

مدیرکل فرودگاه بین‌المللی قشم ابراز داشت: امیدواریم با این کارهای کوچک فرهنگی ضمن زنده نگه‌داشتن پیام انقلاب که چهار دهه از آن می‌گذرد، توانسته باشیم رسالت خودمان را نسبت به انقلاب و مردم کشورمان نشان داده باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا