آخرین خبرهااجتماعیایران فرماندار شهرستان قشم در مراسم بزرگداشت روز کار و کارگر عنوان کرد؛

کارگران پیشقراولان اقتصاد کشور

فرماندار شهرستان قشم از کارگران به عنوان پیشقراولان خط اقتصادی کشور یاد کرد.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم، علیرضا نصری در مراسم بزرگداشت روز کار و کارگر که روز چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه در تالار آیینه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد، بیان کرد: تقارن روز ملی خلیج فارس با روز کار وکارگر، تجلی بخش ایستادگی و مجاهدت کارگران در عرصه های اقتصادی کشور در این روزهاست.

وی کار و ایستادگی را جهاد اکبر خواند و افزود: به گفته مقام معظم رهبری، همه ما کارگر هستیم ولی تلاش شما در عرصه تولید و خدمات، نمود برجسته و عینی تری دارد.  شما رزمندگان مجاهدی هستید که با کار و تلاش شبانه روزی، چرخ های اقتصادی و معیشتی مملکت را در دوران جنگ نابرابر اقتصادی می چرخانید.

به گفته نصری، هم راستایی سازمان منطقه آزاد قشم و مجموعه فرمانداری در ایجاد امنیت و رفاه جامعه کارگری و افزایش مهارت ورزی کارگران بسیار موثر بوده است.

فرماندار شهرستان قشم بر ایجاد فضای مهارت افزایی و آموزش های عملی کارگران تاکید کرد و گفت: برنامه ریزی دولت تدبیر و امید در این زمینه به افزایش بهره وری کمک کرده و همکاری جامعه کارگری جزیره نیز با این سیاست های آموزشی سازمان منطقه آزاد قشم و مجموعه فرمانداری شهرستان قشم، موجب شده فضای خوبی و همدلانه ای بر صنایع تولیدی و خدماتی جزیره حاکم باشد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا