آخرین خبرهااجتماعی

فرمانده انتظامی قشم با صدور پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت

فرمانده انتظامی شهرستان قشم ١٧مردادماه، روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و خبر و فعالان این عرصه خطیر و اثرگذار در جامعه تبریک گفت.

به گزارش پیاگاه خبری ساحل قشم، سرهنگ حسین الهی با ارسال پیامی روز خبر نگار را تبریک گفت، متن پیام به شرح زیر است:

۱۷ مردادماه ؛ سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار متعهد ،متعلق به قشر و گروهی است که پرچم رسالت بزرگ اطلاع رسانی و آگاهی بخشی را بر دوش گرفته و چراغ راه جامعه خویش گشته اند.

به راستی و درستی که خبرنگاران ، از پیشقراولان و طلایه داران راستین عرصه اطلاع رسانی وفرهنگ سازی در جامعه می باشند که نقش انکارناپذیری در ارتقای درک و تحلیل اقشار مختلف جامعه، اعتلای بینش سیاسی و اجتماعی مردم و بسترسازی برای رشد و توسعه روز افزون جامعه ایفا می کنند.

این قشر فرهیخته و حاملان آگاهی و اطلاعات را باید به راستی تجسم امانت،آگاهی، مسئولیت، دلسوزی و وظیفه شناسی دانست که وجدان بیدار جامعه و تصویرگر زمان خویشند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای، مرهون تلاش های شبانه روزی آنهاست.

اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار از همه صاحبان اندیشه و قلم، پیشگامان و تلاشگران عرصه خبر و رسانه، روزنامه نگاران، خبرنگاران، عکاسان خبری و جامعه اطلاع رسانی در تبیین و تحلیل موضوعات ،انعکاس اخبار و اطلاع رسانی عملکرد مجوعه انتظامی قشم و خدمات نظام قدردانی نموده و در سالی که از سوی مقام معظم رهبری حفظه الله تعالی به نام سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده ، امید است در سایه الطاف بیکران ایزد منان و عنایات حضرت ولی ا… الاعظم(عج) همواره در این صراط مستقیم موفق و موید باشید.

سرهنگ حسین الهی
فرمانده انتظامی شهرستان قشم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا