ایران دکتر روحانی رئیس جمهور طی تماسی تلفنی با استاندار هرمزگان تاکید کرد:

جلب رضایت مردم در اولویت کار مدیران باشد

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم، دیروز دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران در تماس تلفنی با استاندار. هرمزگان آخرین وضعیت استان پیرامون بارندگی ها ی اخیر ،آبگیری سدها،تردد و شرایط راههای ارتباطی ،خدمات رسانی به گردشگران و مسافران نوروزی ،کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم ،خدمت رسانی پلیس در تامین امنیت ترافیک را جویا شد .دکتر حسن روحانی با قدردانی از مهمان نوازی مردم هرمزگان از مهمانان نوروزی ،تلاش نماینده عالی دولت ،مدیران کل و ستادی ، فرمانداران، بخشداران و دهیاران را در خدمت به مردم ستود. رئیس جمهور با تبریک سال جدید و روز طبیعت به مردم هرمزگان ابراز امیدواری کرد که سال ۱۳۹۸برای مردم عزیز ایران همراه با خیر و برکت باشد .
دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در این تماس تلفنی گفت :مجموعه مدیران استان با همه توان در کنار مردم آماده خدمت رسانی هستند و بحمدالله شرایط مطلوبی بر استان از جنبه های امنیتی،خدمت رسانی ،اسکان گردشگران خاصه در زمان بارندگی حاکم است .
دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان با قدردانی از عنایت رئیس جمهور نسبت به مردم هرمزگان گزارش کاملی از وضعیت بارندگی های اخیر در استان ،نحوه خدمت رسانی به مردم و مهمانان نوروزی ،حجم ورود گردشگران و مسافرین به استان مدیریت راهها ،آمادگی کامل دستگاههای اجرایی استان در مواجهه با بارندگی های احتمالی آینده ، مدیریت تامین کالاهای اساسی و ضروری مردم را ارائه کرد و اطمینان داد شرایط موجود کاملا رضایت بخش است و تلاش مجموعه مدیران افزایش رضایت مندی عمومی می باشد .
گفتنی است دکتر حسن روحانی بطور مستمر با استانداران کشور در تماس بوده و شرایط حاکم بر استانها ،خاصه استانهایی که درگیر بارندگی های اخیر هستند را جویا می شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا