ایرانسیاسی

حمایت تمام قد نیروی دریایی سپاه از صیادان

فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه معتقد به حرکت بسیجی و انقلابی هستیم، گفت: بسیج دریایی حمایت همه جانبه از صیادان را در دستور کار دارد و در دفاع از معیشت آنان تمام قد ایستاده‌ایم.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم، علیرضا تنگسیری ظهر امروز در نخستین تجمع بزرگ بسیج دریایی جزایر قشم، هرمز، هنگام و لارک اظهار داشت: ساحل‌نشینان طلایه‌دار حراست از آب‌های نیلگون خلیج فارس هستند.

وی با اشاره تشکیل بسیج دریایی در محدود دوهزار و۲۰۰ کیلومتری سواحل هرمزگان و حوزه استحفاظی منطقه یکم نیروی دریایی سپاه، افزود:  این بسیج، پشتیبانی قاطع و همه جانبه از صیادان و تقویت امنیت پایدار و مردم محور دریایی را در دستور کار دارد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه تصریح کرد: در دفاع از صیادان و معیشت آنان تمام قد ایستاده‌ایم و تمام تهدید و تخریب‌ها را برای رضای خداوند متعال به جان می‌خریم.

تنگسیری ادامه داد: غیور مردان جنوبی با وجود فشارهای اقتصادی معیشتی و مشکلات مادی همچنان دوستدار و حافظ انقلاب خود هستند و ما اجازه نخواهیم داد اشتباه برخی مسوولان، به پای نظام اسلامی نوشته شود.

وی با بیان اینکه بسیج دریایی در خط ولایت است و بازگشت لنج‌ و قایق‌های ایرانی به خلیج فارس را دنبال می‌کند، اضافه کرد: هیچ‌کس اجازه صید ترال در زیر ۱۲ مایل دریایی را ندارد و در صورت تخلف، با متخلفان، قاطعانه برخورد می‌شود.

فرمانده نیروی دریایی سپاه اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب، فرمانده کل سپاه پاسداران و تمام فرماندهان ارشد نیروهای نظامی معتقد به حرکت بسیجی و انقلابی هستند و در این مسیر هرگز کوتاه نخواهیم آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا