ایران

برگزاری نشست مشترک معاونین فرهنگی دبیرخانه شورا و سازمان های مناطق آزاد در جزیره قشم

 هفدهمین نشست مشترک معاونین و مدیران فرهنگی، گردشگری و صنایع خلاق سازمان های مناطق آزاد کشور به میزبانی منطقه آزاد قشم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار فرینا از جزیره قشم، ارائه عملکرد سالانه و استفاده از تجربیات موفق مناطق آزاد کشور از محورهایی است که در این نشست مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرد. 

در اولین روز از این گردهمایی سه روزه، چهار کارگروه در حوزه های: توسعه صنایع فرهنگی و خلاق، فرهنگی و هنری، گردشگری و میراث فرهنگی و سلامت، آموزش و ورزش برگزار شد.
کارگروه توسعه صنایع فرهنگی و خلاق با حضور محمدرضا رستمی معاون فرهنگی و سید سجاد نوری مدیر توسعه صنایع فرهنگی و خلاق و معاونین فرهنگی سازمان های مناطق آزاد، کارگروه گردشگری و میراث فرهنگی با حضور سید جواد رضوی مدیر گردشگری و میراث فرهنگی، کارگروه فرهنگی و هنری با حضور علی حسنلو مدیر فرهنگی، هنری و اجتماعی و کارگروه سلامت، ورزش و آموزش با حضور هانی صباغان مدیر سلامت، ورزش و آموزش دبیرخانه شورایعالی و مدیران فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان های مناطق آزاد کشور برگزار شد.
محمدرضا رستمی معاون فرهنگی، گردشگری و صنایع خلاق دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد نیز در این نشست اهمیت بررسی صنعت گردشگری را تبیین خواهد کرد و مدیران گردشگری و میراث فرهنگی، سلامت، ورزش و آموزش، فرهنگی، هنری و اجتماعی و صنایع فرهنگی و خلاق دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور هم نظرتان و پیشنهاداتی در حوزه های مرتبط خود ارائه خواهند کرد.
معرفی جشنواره بین المللی فرهنگی ـ هنری قرآنی، معرفی پروژه شهر خلاق رشت و  ضرورت ارائه برنامه براساس بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد از دیگر موضوعات نخستین روز از هفدمین نشست مشترک معاونان و مدیران فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان های مناطق آزاد کشور در جزیره زیبای قشم است.
گفتنی است؛ هفدهمین گردهمایی معاونین و مدیران فرهنگی، گردشگری و صنایع خلاق سازمان های مناطق آزاد کشور به مدت سه روز از ۱۳ تا ۱۵ آذرماه به میزبانی منطقه آزاد قشم برگزار می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا